Dětské ponožky Levykid obsahující nano stříbro - tyrkysové

 
Novinka Efekt lupa
 

Dětské sportovní ponožky vhodné na nižší sportovní žátěž či na běžné každodenní nošení. Velikost 32-35 jsou v tyrkysovo šedém provedení.

- dětské poloplyšové ponožky
- elastický lem pro větší pohodlí
- zesílená pata a špička
- odlehčený nárt pro lepší únik vlhka
- klasické kotníkové provedení

Dostupnost Zvolte variantu Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné
Varianta
70 Kč 70 Kč 70 Kč 70 Kč
Kategorie Dětské ponožky
 

Kvalitní dětské sportovní ponožky s aktivními ionty stříbra - antibakteriální (ionty stříbra brání růstu bakterií a hub, redukují zápach)

Složení: 70% bavlna, 5% Elastan, 15% Polyester,  10% polypropylen (SILTEX)

 

Ponožky s vláknem SILTEX®

Progresivně antibakteriálně upravené polypropylenové vlákno Prolen ® Siltex účinně inhibuje růst hub, bakterií a plísní. Tímto způsobem snižuje nepříjemné pachy, udržuje biologickou rovnováhu pokožky a hygienickou svěžest výrobku během celého dne. Vlákno je pro člověka a životní prostředí neškodné.

Vlákno Prolen ® Siltex bylo speciálně vytvořeno pro ponožky, výplňový materiál pro bot, lůžkoviny a taková použití, která vyžadují splnění vysokých hygienických norem.

Vzhledem k tomu, že antimikrobiální látky se aplikují přímo na jádro příze, a nikoli k jeho povrchu, nesnižuje se účinnost při praní a antimikrobiální látky zůstávají stále ve vláknu.

Prolen ® Siltex je speciální příze upravená antimikrobiálními látkami na bázi biogenních iontů stříbra, které inhibují růst hub, bakterií a plísní. Antibakteriální účinek stříbra je znám již po mnoho staletí.

Shodu antimikrobiálních vlastností Prolen ® Siltex s technickými požadavky amerického standardu AATCC 100-1998 potvrzuje autorizovaný institut SKTC-119. Antibakteriální aktivita Prolen ® Siltex byla také hodnocena Institutem Francais Textil - Habillement podle normy ISO / CD 20743 - absorpční metodou (2004).

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.