AnSilver Profi protiplísňový přípravek s nano stříbrem do nátěru zdi 250g

 
Novinka Tip Efekt lupa
 

ANSILVER PROFI je moderní ekologický, protiplísňový a antibakteriální přípravek s obsahem stříbra. Je určený k preventivnímu nebo sanačnímu ošetření interiéru a exteriéru staveb, hlavně k nátěrům omítek, do stěrkovacích a spárovacích hmot.

Dostupnost Momentálně nedostupné
1 849 Kč    
Kód produktu 168
Kategorie NANO Domácnost
 

ANSILVER Profi lze využít tam, kde potřebujeme zajistit mikrobionální čistotu prostředí (obytné prostory, sklady potravin, potravinářských výroben, zdravotních zařízení a další). Aktivní sloučenina se v suchu nespotřebovává - stříbro je aktivované jen při zvýšené vlhkosti, kdy vznikají podmínky pro růst plísní.

Ansilver je vhodné přimíchat do finálního nátěru tak, aby byl přípravek obsažen v poměru 1g na 1m2(v jedné vrstvě). Malba je tak ochráněna a spóry plísní nemají živnou půdu.

Biocidní účinek je po nanesení prakticky okamžitý.

Při dodržení technologického postupu aplikace (viz. etiketa produktu) je pro sanaci garantována minimální doba účinnosti 12 měsíců. Ve skutečnosti je účinnost několikanásobně delší a to mezi 18 měsíci až 5 lety.

Vlastnosti

  • protiplísňové a antibakteriální účinky
  • ekologičnost - vyrobeno z přírodních materiálů
  • zdravotní nezávadnost
  • dlouhodobá účinnost

Ansil s.r.o. je výrobcem protiplísňových, antibakteriálních přípravků na bázi aktivního stříbra. Přípravky jsou určeny ke stabilizaci a preventivnímu ošetření omítek, nátěrů, stěrek aspod. Přednosti přípravku je zdravotní nezávadnost s dlouhodobou účinnosti.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.