NANOTEC čistící prostředek na sklo s nano stříbrem 2000ml

 
 

Prostředek je určený pro běžné použitíochranu zdraví a udržení čistých oken a skleněných povrchů. NANO STŘÍBRO aktivně chrání vaší domácnost před rozvojem bakterií a plísní. Ideální pro udržení čistoty skleněných ploch zejména pro domácnost, ve kterých jsou malé děti!

Dostupnost Momentálně nedostupné
Běžná cena 289 Kč
Ušetříte 10 Kč (–3 %)
279 Kč
Kód produktu 013
Kategorie NANO Domácnost
 

Jaké jsou účinky produktu NanoTec?

  • NanoTec na čištění skleněných povrchů obsahující NANO STŘÍBRO je prostředek nové generace na čištění skleněných povrchů, jako jsou skla, skleněné výlohy, televizní obrazovky, monitory, koupelny, glazurované obklady a dlažby. Dokonale odstraňuje prach, znečištění a šmouhy.
  • Nanotec obsahuje nanočástečky stříbra a zanechává aktivní povrch, který zabraňuje vzniku bakterií, plísní a roztočů.
  • NanoTec na čištění skleněných povrchů obsahující NANO STŘÍBRO působí antistaticky a zabraňuje usazování prachu, což umožňuje dlouhodobě udržet povrch déle čistý. Nanočástečky stříbra, které Nanotec obsahuje, dlouhodobě působí antibakteriálně. Nezanechává šmouhy ani skvrny.
  • Povrch ošetřený tímto prostředkem získává vlastnosti ničící bakterie a plísně, protože po zaschnutí nano částečky stříbra zůstávají na povrchu a tím je povrch i nadále aktivně antibakteriální. Částečky nano stříbra ničí 99% všech bakterií, virů a plísní.

 

VLASTNOSTI

  • Antibakteriální účinky
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.