NASIL NANO INTIMA intimní gel s nanostříbrem a nanomědi 300ml

 
Novinka Efekt lupa
 

Představujeme vám nejnovější produkt z řady NASIL a to intimní gel NASIL NANO INTIMA. Inovativní složení tohoto produktu obsahuje unikátní kombinaci nanočástic stříbra a mědi. Použitím nanočástic ve výrobku nám umožnilo vytvořit produkt, který působí protizánětlivě a antibakteriálně.

Nanostříbro a nanoměď vykazují jedinečné antiseptické, antibakteriální, antimykotické a antivirové vlastnosti.

 

 

Dostupnost Momentálně nedostupné
285 Kč    
Kód produktu 229
Kategorie Nano Kosmetika
 

• Nanostříbro je komponentem, který výrazně urychluje regeneraci drobných poranění a infekcí. Je bez zápachu a chemicky čistý a jako součást složení gelu umožnilo odstranění některých konzervačních látek a barviv a dalo možnost vzniknout kosmetickému prostředku, který je vhodný také pro alergiky.

Nanoměď působí antibakteriálně a protizánětlivě, vykazuje antioxidační vlastnosti čímž přispívá ke zrychlení tvorby kolagenu, který zabraňuje stárnutí kůže, eliminuje proces nadměrného pocení a následného vzniku zápachu potu, navíc pomáhá likvidaci zanícených míst a vřídků a taktéž má fungicidní vlastnosti.

Kolagen - složka má silné regenerační vlastnosti a tak účinně pečuje o intimní partie žen, zabraňuje vysychání sliznic, což zajišťuje optimální hydrataci.

D-panthenol - látka je velmi hygroskopická (váže na sebe vodu), hydratační a uklidňující, přináší úlevu od příznaků svědění a pálení. Snadno proniká kůží, kde je přeměněn na kyselinu pantotenovou pravý vitamín B5. Jako účinná a uklidňující látka urychluje regeneraci pokožky, chrání a vyživuje pokožku a místa citlivá a náchylná k podráždění.

Kyselina mléčná - její přítomnost v našem produktu obnovuje přirozenou hodnotu pH a vede k obnovení přirozené mikroflóry, čímž se snižuje riziko infekce

Gel neobsahuje mýdlo, barviva nebo parabeny. Tento produkt je určen pro každodenní použití, stejně jako podpůrný prostředek při léčbě infekcí a kožních změn v intimních místech. Výrobek byl dermatologicky, hypoalergicky, aplikačně a mikrobiologicky testován. Získal pozitivní dermatologickou recenzi.

Produktová řada NASIL obsahuje nanostříbroprevecare, kyselinu boritou čímž získává jedinečné antimikrobiální, antimykotické a protivirové účinky. Naše produkty s nanostříbrem neobsahují nežádoucí prostředky, barviva a parfémy. Ideální pro citlivou pokožku a nevyvolávají žádné alergické reakce. Nanostříbro poskytuje maximální ochranu proti bakteriím, virům a houbám. Jeho účinnost je 99,9 %.

Nanostříbro - léčí všechny stupně popálenin, ekzémy, pupínky, vřídky, plísňové infekce, lupenku, akné, těžkohojící se rány, záněty kůže a další. Ničí bakterie a zároveň urychluje regeneraci kůže a hojení ran. 

Prevecare - antiseptický, dezinfekční prostředek používaný pro hygienické a chirurgické nástroje. Obsahuje hydratační složku a vyživuje pokožku.

Kyselina boritá - přípravek s bakteriostatickými a fungistatickými vlastnostmi. Má dezinfekční účinky, snižuje zánět kůže a otoky. Používá se při ekzémech, popáleninách, odřeninách, povrchových kožních lézi. Potlačuje růst patologických bakterii a hub. Obnovuje správné pH pokožky.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.