NANO STŘÍBRO

Kůže člověka je každou sekundu vystavena útoku milionů bakterií, virů, plísní, které jsou příčinou akné, uhrů, mýkoz, lupů ve vlasech, nepříjemných pachů a dalších nemocí kůže. Produkty s nano stříbrem účinně lečí kožní nemoci, jsou totiž antimikrobiálníantimykotické a protivirové.

  • Ideální pro citlivou pokožku, nedráždí kůži.
  • Nevyvolávájí alergické reakce.
  • Účinnost nano stříbra je 99,9%.

 

Produkty z nanostříbra neobsahují nežádoucí prostředky, barviva a parfémy. Jsou ideální pro citlivou pokožkuNevyvolává alergické reakce a nevykazuje žádné alergické vlastnosti. Nedráždí kůži. Přítomnosti přírodních složek: voda poskytuje odpovídající úroveň hydratace pokožky a obnovuje normální glycerol-lipidovou bariéru pleti. Nanostříbro poskytuje maximální ochranu proti bakteriím, virům a houbám. Jeho účinnost je 99,9 %. V každém cm3 je asi 600 bilionů (600x1012) částic stříbra.

 

Historie Stříbra

Použití stříbra v medicíně je velmi starý způsob léčby. Již ve starověku se využívaly baktericidní a fungicidní vlastnosti stříbra. Egypťané věděli, že rány se hojí lépe a rychleji pod vlivem stříbra. Pilo se například ze stříbrných pohárů a házely se stříbrné mince do mléka nebo vody. V 19. století bylo v Neměcku zjištěno, že roztok stříbra má dezinfekční účinky. Působí například dzinfekčně na oční infekce, přičemž nedráždí sliznici.

Co je nano stříbro?

Nano stříbro je mikroskopická částice jejíž ionty stříbra lze vidět pouze elektronovým mikroskopem. Díky roztříštěnosti nano částic stříbra o velikosti v rozmezí 1-5 nm se zvýšuje účinnost při využití baktericidních, fungicidních a virucidních vlastností stříbra.

Účinnost nanostříbrna proti bakteriím, plísním a virům je 99,9 %. Nanostříbru se proto přezdívá přírodní antibiotikum. Oproti antibiotikům však nano částice stříbra neničí bakteriální flóru. Pomáhájí také při léčbě infekcí. Dále nanostříbro přispívá k účinnější kontrole nádorových buněk.

Nanotechnologie je považována za klíčový objev 21. století, především v oblasti zdravotnictví. Experti předpokládají, že tyto technologie budou postupem času aplikované ve většině průmyslových odvětvích, kde během krátké doby významně ovlivní výrobce v přístupu k nano technologi. Poznatky o nanostříbru, které vědci zkoumali pouze v teoretických rovinách, se staly skutečnosti. Již dnes zasahuje nanotechnologie do většiny průmyslových oborů a stává se postupně součástí našeho života. Nanotechnologie se využívá především ve zdravotnictví, elektronice, metalurgii, automobilovém průmyslu, chemii, textilním průmyslu a mnoha dalších odvětvích.

Účinky nano stříbra

Nanostříbro je natolik účinné především proto, že se jeho ionty stříbra usazují na buněčné membráně mikrobů a bloku enzymu, čímž zabraňují množení mikroorganismů - bakterií. Nemohou-li se tyto bakterie reprodukovat po zásahu koloidního stříbra, umírají během 6 minut.

Nanostříbro se stalo účinnou zbraňí proti rezistentním kmenům bakterií.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.