Bělící zubní pasta Splat Magnolia pro citlivé zuby 75ml

 
Novinka Efekt lupa
 

Šetrná bělicí zubní pasta s nízkou abrazivitou pro každodenní použití MAGNOLIA účinně čistí a pečuje o citlivé zuby. Vzhledem k vlastnostem přírodních aminokyselin má tato zubní pasta zvýšený bělicí efekt a snadno odstraňuje zanesené pigmenty z povrchu zubní skloviny.

Dostupnost Momentálně nedostupné
179 Kč
Kód produktu 242
Kategorie Péče o zuby
 

KOMPLEXNÍ OCHRANA A ŠETRNÉ BĚLENÍ CITLIVÝCH ZUBŮ

Výtažek z kůry magnólie chrání proti bakteriím, účinně chrání před zubním kazem a nepříjemným zápachem z úst, což přispívá k vnitřní vitalitě a sebevědomí člověka. Přírodní antiseptikum thymol, esenciální olej z rozmarýnu a extrakt z lékořice pečují o zdraví dásní. Rozmarýnová silice, přírodní ochranný prostředek,  v kombinaci s extraktem ze stevie zajišťují prevenci proti zánětu ústní dutiny, stimulují krevní oběh v dutině ústní a zajišťují tak zdravé dásně.

Zubní pasta chrání a jemně zesvětluje citlivou zubní sklovinu, účinně zabraňuje tvorbě zubního plaku a zubního kamene, zajišťuje dlouhotrvající svěžest dechu.

Práškové zlaté perly z pobřeží Venezuely, výtažky z květin nima, aloe vera a listy thajské bazalky dávají zubní pastě rafinovaný růžový nádech. Neobsahuje syntetická barviva ani syntetické konzervační látky.

BEZ FLUORU

AKTIVNÍ SLOŽKY

Výtažek z kůry magnólie, thymol, esenciální oleje z rozmarýnu, extrakt z lékořice, extrakt ze stevie, natriumglutaminát, papain. 

ÚČINEK 

  • Sůl z přírodních aminokyselin jemně zesvětluje zubní sklovinu a zabraňuje tvorbě zubního kamene.
  • Výtažek z kůry magnólie chrání před nežádoucími bakteriemi, před zubním kazem a zubním plakem.
  • Thymol a esenciální olej z rozmarýnu udržuje dlouhotrvající svěží dech.

 

SPLAT je mezinárodní společnost se sídlem v lotyšské Rize, která je na trhu již 15 let. Každý výrobek vytvořený v laboratořích SPLAT je zaměřen na nejefektivnější řešení problémů v péči o ústní dutinu. Aby byla garantována co nejvyšší efektivita každého výrobku, SPLAT spolupracuje s předními zubními lékaři a odborníky po celém světě. Výsledkem jsou inovativní specializované výrobky, jejichž vysoká účinnost je potvrzena rozsáhlými klinickými studiemi v Rusku, EU a Japonsku.

Bioaktivní a profesionální produkty SPLAT obsahují ve svém složení unikátní a exkluzivní inovační komponenty:

  • 100% přírodní bioaktivní vápník získaný z vaječných skořápek, nanohydroxyapatit - hlavní složku zubní skloviny, mléčný enzymový komplex pro zachování lokální imunity ústní dutiny,
  • karbamid-peroxid v mikrogranulích,
  • biokoncentrát z levandule,
  • perlový extrakt,
  • aktivní uhlí z březového dřeva.

Vysoká účinnost každé z těchto složek zaručuje maximální efektivní a účinnou hygienu dutiny ústní.

Přírodní účinné látky, esenciální oleje a výtažky z léčivých rostlin jsou samozřejmou součástí zubních past, ústních vod a ústních pěn SPLAT.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.