Zubní pasta Likvum-Gel pro ochranu před zubním kamenem 100ml

 
Novinka Efekt lupa
 

Gelová azurově modrá zubní pasta s běIicím účinkem a silnou ochranou proti usazování zubního kamene. Působí blahodárně vzhledem k vysokému obsahu enzymů a účinnému leštícímu systému.

Dostupnost Momentálně nedostupné
113 Kč
Kód produktu 236
Kategorie Péče o zuby
 

OCHRANA PŘED ZUBNÍM KAMENEM A KOMPLEXNÍ PÉČE O DUTINU ÚSTNÍ

Zubní pasta s vyváženým systémem čištění Sp.White system® je navržena pro bezpečné bělení zubní skloviny a čištění celé ústní dutiny. Přírodní enzymy z papáji a složky s vysokou molekulovou hmotností Polydon® efektivně štěpí zubní plak a brání jeho tvorbě, přispívá k zachování zdravých bílých zubů.

Vysoce účinná antiseptická složka biosol má protizánětlivý účinek na dásně a potlačuje růst patogenních bakterií. Přírodní enzym papain zabraňuje tvorbě zubního plaku - hlavní příčiny zubního kazu. Bioaktivní vápník získaný z vaječných skořápek posiluje zubní sklovinu a snižuje přecitlivělost zubů.

Hlavním faktorem, který přispívá ke vzniku zubního kazu, je hustá struktura nežádoucích bakterií vznikající v dutině ústní. Tvorba této struktury je závislá na množství a frekvenci požívání sacharidů, zejména sladkostí, ve stravě. Tím je ovlivněno složení slin a jejich působení na dásně. Kalcifikace zubního plaku vede k tvorbě zubního kamene. Zubní plak a zubní kámen nejen mění barvu zubů, ale také vytváří příznivé prostředí pro tvorbu patogenních bakterií, které způsobují zápach z úst, demineralizaci zubní skloviny a onemocnění dásní.

BEZ FLUORU

AKTIVNÍ SLOŽKY

Polydon®, bioaktivní vápník, biosol, papain, xylitol.

KLINICKY DOKÁZÁNO

 • Bělicí účinek - 1 tón po dobu 4 týdnů používání dle stupnice VITAPAN
 • Protizánětlivý  účinek - 44%.
 • Čistící účinek - 42,5%.
 • Hemostatický účinek - 70%.
 • Remineralizující účinek - 62,5%

 

ÚČINEK

 • Vysoce účinná antiseptická složka biosol zabraňuje tvorbě zubního plaku a působí protizánětlivě.
 • Bioaktivní vápník získaný z vaječných skořápek účinně posiluje zubní sklovinu.
 • Inovativní systém Sp.White system® pečlivě čistí a leští do vysokého lesku.

 

SPLAT je mezinárodní společnost se sídlem v lotyšské Rize, která je na trhu již 15 let. Každý výrobek vytvořený v laboratořích SPLAT je zaměřen na nejefektivnější řešení problémů v péči o ústní dutinu. Aby byla garantována co nejvyšší efektivita každého výrobku, SPLAT spolupracuje s předními zubními lékaři a odborníky po celém světě. Výsledkem jsou inovativní specializované výrobky, jejichž vysoká účinnost je potvrzena rozsáhlými klinickými studiemi v Rusku, EU a Japonsku.

Bioaktivní a profesionální produkty SPLAT obsahují ve svém složení unikátní a exkluzivní inovační komponenty:

 • 100% přírodní bioaktivní vápník získaný z vaječných skořápek, nanohydroxyapatit - hlavní složku zubní skloviny, mléčný enzymový komplex pro zachování lokální imunity ústní dutiny,
 • karbamid-peroxid v mikrogranulích,
 • biokoncentrát z levandule,
 • perlový extrakt,
 • aktivní uhlí z březového dřeva.

Vysoká účinnost každé z těchto složek zaručuje maximální efektivní a účinnou hygienu dutiny ústní.

Přírodní účinné látky, esenciální oleje a výtažky z léčivých rostlin jsou samozřejmou součástí zubních past, ústních vod a ústních pěn SPLAT.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.