Zubní pasta Splat Gold s extraktem z diamantů a zlata 75ml

 
Novinka Efekt lupa
 

První ušlechtilá zubní pasta GOLD se zlatem, extraktem z diamantového prášku a extraktem z mateří kašičky, vyvinutá speciálně pro péči o krásný úsměv. Přírodní účinné látky pečlivě leští a posilují zubní sklovinu, chrání před zubním kazem, brání tvorbě zubního plaku, oživují a pečují o zdraví dásní.

Dostupnost Momentálně nedostupné
259 Kč
Kód produktu 239
Kategorie Péče o zuby
 

EFEKTIVNÍ KOMPLEXNÍ PÉČE O NEJKRÁSNĚJŠÍ ÚSMĚV

První ušlechtilá zubní pasta GOLD se zlatem, extraktem z diamantového prášku a extraktem z mateří kašičky, vyvinutá speciálně pro péči o krásný úsměv. Přírodní účinné látky pečlivě leští a posilují zubní sklovinu, chrání před zubním kazem, brání tvorbě zubního plaku, oživují a pečují o zdraví dásní.

Bioaktivní vápník získaný z vaječných skořápek účinně posiluje zubní sklovinu. Přírodní enzym papain jemně rozpouští pigmentový plak a rozjasňuje zubní sklovinu. Složka thymol a extrakt z hroznových semínek zabraňuje tvorbě zubního kazu a plaku. Přírodní vanilkový extrakt pomáhá snižovat chuť k jídlu.

Velmi cenná mateří kašička pomáhá udržovat lokální imunitu dutiny ústní. Diamantový extrakt formou diamantového prášku ve speciálním roztoku posiluje antibakteriální ochranu. S příchutí šampaňského.

BEZ FLUORU

AKTIVNÍ SLOŽKY

Bioaktivní vápník, thymol, papain, extrakt z hroznových semínek, mateří kašička, extrakt z diamantového prášku a zlato.

KLINICKY DOKÁZÁNO

 • Bělicí efekt – 1 tón po dobu 2 týdnů používání – dle stupnice VITAPAN
 • Čistící účinek - 76%
 • Antibakteriální  účinek – 47,3%
 • Hemostatický účinek - 55,2%
 • Účinek zamezení tvorby zubního kazu  – 54,8%

 

ÚČINEK

 

 • Komplex enzymů z papáji a měkká abraziva jemně rozjasní a vyleští zubní sklovinu.
 • Bioaktivní vápník účinně posiluje zubní sklovinu a chrání před zubním kazem.
 • Jadérka z červených hroznů a mateří kašička účinně pečuje o zdraví dásní.
 • Extrakt z mateří kašičky je nejvyváženější kombinací stopových prvků v současnosti známý pro své biologické stimulanty, které přirozeně zlepšují tělesné regenerační funkce. Zlato má silný baktericidní a regenerační účinek. V lidovém léčitelství je známo, že malý kousek zlata v ústech léčí bolesti v krku a je účinný pro svěží dech.

 

SPLAT je mezinárodní společnost se sídlem v lotyšské Rize, která je na trhu již 15 let. Každý výrobek vytvořený v laboratořích SPLAT je zaměřen na nejefektivnější řešení problémů v péči o ústní dutinu. Aby byla garantována co nejvyšší efektivita každého výrobku, SPLAT spolupracuje s předními zubními lékaři a odborníky po celém světě. Výsledkem jsou inovativní specializované výrobky, jejichž vysoká účinnost je potvrzena rozsáhlými klinickými studiemi v Rusku, EU a Japonsku.

Bioaktivní a profesionální produkty SPLAT obsahují ve svém složení unikátní a exkluzivní inovační komponenty:

 • 100% přírodní bioaktivní vápník získaný z vaječných skořápek, nanohydroxyapatit - hlavní složku zubní skloviny, mléčný enzymový komplex pro zachování lokální imunity ústní dutiny,
 • karbamid-peroxid v mikrogranulích,
 • biokoncentrát z levandule,
 • perlový extrakt,
 • aktivní uhlí z březového dřeva.

Vysoká účinnost každé z těchto složek zaručuje maximální efektivní a účinnou hygienu dutiny ústní.

Přírodní účinné látky, esenciální oleje a výtažky z léčivých rostlin jsou samozřejmou součástí zubních past, ústních vod a ústních pěn SPLAT.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.