Zubní pasta Splat Sea Minerals pro posílení zubní skloviny a ochranu před zubním kazem 75ml

 
Novinka Efekt lupa
 

Bělicí zubní pasta SEA MINERALS –svěží gel, obohacený o extrakt z mořských minerálů a mořských řas, speciálně navržený pro vysoce kvalitní bělení. Posiluje a remineralizuje zubní sklovinu.

Dostupnost Momentálně nedostupné
149 Kč
Kód produktu 248
Kategorie Péče o zuby
 

POSILUJE ZUBNÍ SKLOVINU A CHRÁNÍ PŘED ZUBNÍM KAZEM

Mořské minerály v kombinaci s nanohydroxyapatitem, který je stavební materiál tvrdých zubních tkání, účinně obnovuje a posiluje zubní sklovinu, předcházejí tvorbě zubního kazu. Speciální složka Polydon® odstraňuje měkký zubní plak a zabraňuje tvorbě zubního kamene.

Zubní pasta šetrně a jemně bělí zuby, zanechává je hladké, lesklé a čisté. Přírodní výtažky z mořských řas spirulina se pečlivě starají o zdraví dásní a zvyšují metabolické procesy v tkáních dutiny ústní. Vůně mořské svěžesti.

Obsahuje fluorid (500 ppm).

AKTIVNÍ SLOŽKY

Mořské minerály, extrakt z mořských řas spirulina, nanohydroxyapatit, Polydon®, sodium monofluorfosfát.

KLINICKY DOKÁZÁNO

 • Čistící účinek - 64,7%
 • Antibakteriální účinek - 68,6%
 • Hemostatický účinek - 63,9%
 • Snížení citlivosti zubů  – 65,4%
 • Bělicí účinek – 2 tóny po 4 týdnech používání – dle stupnice VITAPAN

VLASTNOSTI

 • Mořské minerály obnovují a posilují tvrdé zubní tkáně.
 • Extrakt z mořské řady spirulina zrychluje metabolismus v tkáních ústní dutiny.
 • Částice nanohydroxyapatitu přispívají ke snížení citlivosti zubů.

Zubní kaz a jeho komplikace se vyskytují u 98% veškeré populace. V důsledku činnosti povrchových bakterií, které rozkládají sacharidy v kyseliny a změnami acidobazické rovnováhy ve prospěch kyselin, ztrácí zubní sklovina potřebné minerální látky. Důsledkem toho je vznik demineralizovaných oblastí v zubní sklovině - počáteční forma zubního kazu. Naštěstí je fokální demineralizace vratný proces. K obnovení poškozené zubní skloviny dochází při působení remineralizujících prostředků, které obsahují sloučeniny vápníku a fosforu. 

SPLAT je mezinárodní společnost se sídlem v lotyšské Rize, která je na trhu již 15 let. Každý výrobek vytvořený v laboratořích SPLAT je zaměřen na nejefektivnější řešení problémů v péči o ústní dutinu. Aby byla garantována co nejvyšší efektivita každého výrobku, SPLAT spolupracuje s předními zubními lékaři a odborníky po celém světě. Výsledkem jsou inovativní specializované výrobky, jejichž vysoká účinnost je potvrzena rozsáhlými klinickými studiemi v Rusku, EU a Japonsku.

Bioaktivní a profesionální produkty SPLAT obsahují ve svém složení unikátní a exkluzivní inovační komponenty:

 • 100% přírodní bioaktivní vápník získaný z vaječných skořápek, nanohydroxyapatit - hlavní složku zubní skloviny, mléčný enzymový komplex pro zachování lokální imunity ústní dutiny,
 • karbamid-peroxid v mikrogranulích,
 • biokoncentrát z levandule,
 • perlový extrakt,
 • aktivní uhlí z březového dřeva.

Vysoká účinnost každé z těchto složek zaručuje maximální efektivní a účinnou hygienu dutiny ústní.

Přírodní účinné látky, esenciální oleje a výtažky z léčivých rostlin jsou samozřejmou součástí zubních past, ústních vod a ústních pěn SPLAT.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.