Reference

Co říkají naši zákazníci

Dobrý den, můj muž má velmi citlivou pokožku a na některé přípravky reagoval zčervenáním nebo "lupy". Nanostříbro jsem již koupila v sadě 2x a rozhodně ne naposledy. Jsem spokojena.
— S pozdravem - Milada V.

Dobrý den, s produkty obsahující nanostříbro jsem velmi spokojena a to jak s produkty pro osobní hygienu (deodorant, mýdlo, sprchový gel, šampon na akné a mastné vlasy, ponožky, sprej do bot), tak i s práškem na praní prádla, kdy je vše dočisťounka vyprané. Pustily i skvrny, které se mi dříve nedařilo odstranit. V novém roce si určitě opět objednám.
— Irena Kaderová

Se sprejem do bot jsem velmi spokojená, opravdu funguje .
— Otavová

Dobrý den, poprvé jsem kupovala Vaše výrobky pro svou sestru, která trpí ekzémy neznámého původu. K letošním Vánocům si sama přála Váš sprchový gel, takže je evidentně spokojena. :-) Já jsem koupila od Vás rodinnou sadu "na tělo a vlasy" a jsem taky moc spokojená.
— Eliška N.

Používali jsme Vaše mýdlo s nanostříbrem, které se velmi osvědčilo na různé kožní problémy, především u manžela. Je příjemné i jako prevence. Děkuji.
— Anna V.

Od té doby co jsem aplikoval váš přípravek do bot, tak jsem se zbavil nepříjemného zápachu z bot. Děkuji za přípravek
— Slavomír Gřešek 

Jsem spokojený s nanoimpregnantem do bot.
— Petr R.

Dobrý den,
s nanoimpregnantem do bot jsem spokojená maximálně. Pomohl nejen u bot, které jsem chtěla kvůli věčným problémům se zápachem, vyhodit, ale zejména pomohl synovi, který je momentálně v pubertě. Nejen, že se může už kdekoliv vyzout bez obav ze zápachu či potu, ale už nemá ani problémy s praskáním chodidel.
Za mě je tento výrobek opravdu skvělý.
— Hanka Chadimová

Dobrý den. Jde sice pouze o subjektivní dojem, ale myslím si, že spray do bot skutečně funguje. I v parném létě, kdy jsem byl v uzavřených botách celý den, nikdy nezapáchaly a i problémy s plísní nohou se zastavily, nebo alespoň zpomalily.
— S pozdravem Jindřich Hoschna

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.