NASIL šampón obsahující nano stříbro pro ženy 200ml

 
  • 1 z 2
 

Šampón NASIL obsahující nano stříbro je moderní a efektivně účinný šampón proti lupům, vhodný pro ty, kteří každý den bojují s lupy, svěděním kůže, nadměrným maštěním vlasů a záněty vlasové pokožky. Obsažené nano stříbro navíc ničí bakterie, které způsobují záněty pokožky hlavy.

Dostupnost Momentálně nedostupné
98 Kč
Kód produktu 006
Kategorie Šampón s nanostříbrem
 

JAK FUNGUJE ŠAMPÓN OBSAHUJÍCÍ NANO STŘÍBRO?

Formule NASIL s obsahem nano stříbra byla obohacena o aktivní látky, které se snaží snížit šíření lupů po celém povrchu hlavy. Nano stříbro obsažené v šamponu NASIL tlumí růst hub buněčných membrán, které způsobují lupy. Toto utlumení vede k úplné smrti buňky hub a k vymizení lupů. Ostatní složky šamponu NASIL s nanostříbrem snižují maz, který je přirozenou potravou pro plísně. Šampón NASIL dále pomáhá hojit rány a strupy na hlavě. Obsažené nanostříbro navíc ničí bakterie, které způsobují zánět pokožky hlavy.

ÚČINKY ŠAMPONU S NANO STŘÍBREM

Šampon rychle odstraňuje svědění a odlupování kůže, snižuje mastnost vlasů a vlasové pokožky. Na povrchu pokožky vytváří ochrannou vrstvu na ochranu proti bakterií, kvasinek a plísní a zabraňuje nežádoucímu zánětu.

Z důvodu odlišnosti pH pokožky žen a mužů jsme vytvořili dvě formy šamponu NASIL obsahující nano stříbro:

  • Šampon NASIL obsahující nano stříbro pro muže
  • Šampon NASIL obsahující nano stříbro pro ženy

DOPORUČENÍ

Šampon NASIL s obsahem nanostříbra se používá na každodenní péči o vlasy a vlasovou pokožku. Doporučuje se zejména pro lidi trpící problémy s lupy a svěděním pokožky hlavy, kterým oskytuje efektivní péči a léčbu.

DÁVKOVÁNÍ

Pro dosažení nejlepších výsledků je třeba nanášet malé množství šamponu na celou pokožku hlavy, rozetřít a nechat asi 5 minut působit, poté důkladně opláchnout.

VLASTNOSTI

  • antibakteriální a zároveň nedráždí a nesenzibilizuje
  • zmírňuje záněty kůže
  • udržuje přirozené pH pokožky
  • důkladně čistí pleť a vlasy
  • upravuje mazové žlázy
  • na kůži vytváří neviditelný ochranný povlak

Produktová řada NASIL obsahuje nanostříbroprevecare, kyselinu boritou čímž získává jedinečné antimikrobiální, antimykotické a protivirové účinky. Naše produkty s nanostříbrem neobsahují nežádoucí prostředky, barviva a parfémy. Ideální pro citlivou pokožku a nevyvolávají žádné alergické reakce. Nanostříbro poskytuje maximální ochranu proti bakteriím, virům a houbám. Jeho účinnost je 99,9 %.

Nanostříbro - léčí všechny stupně popálenin, ekzémy, pupínky, vřídky, plísňové infekce, lupenku, akné, těžkohojící se rány, záněty kůže a další. Ničí bakterie a zároveň urychluje regeneraci kůže a hojení ran. 

Prevecare - antiseptický, dezinfekční prostředek používaný pro hygienické a chirurgické nástroje. Obsahuje hydratační složku a vyživuje pokožku.

Kyselina boritá - přípravek s bakteriostatickými a fungistatickými vlastnostmi. Má dezinfekční účinky, snižuje zánět kůže a otoky. Používá se při ekzémech, popáleninách, odřeninách, povrchových kožních lézi. Potlačuje růst patologických bakterii a hub. Obnovuje správné pH pokožky.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.