Rodinné balení NASIL obsahující nano stříbro + 1 ks Mýdla NASIL ZDARMA

 
Akce Tip Efekt lupa
  • 1 z 5
 

Kůže člověka je každou sekundu vystavena útoku milionů bakterií, virů, plísní, které jsou příčinou akné, uhrů, mýkoz, lupů ve vlasech, nepříjemných pachů a dalších nemocí kůže.

Produkty s nano stříbrem účinně napomáhají léčbě kožních nemoci, jsou totiž antimikrobiálníantimykotické a protivirové.

Dostupnost Momentálně nedostupné
Běžná cena 797 Kč
Ušetříte 129 Kč (–16 %)
668 Kč
Kód produktu 60
Kategorie Slevy
 

NASIL mýdlo s nanostříbrem 100g

Mýdlo NASIL zabraňuje vzniku kožních lézí a účinně pomáhá při léčbě bakteriálníchplísňových a virových infekcí. Nanostříbro nevyvolává alergické reakcenevysušuje a nedráždí pokožku. Na povrchu pokožky vytváří vrstvu, která ji účinně chrání proti útoku bakterií, kvasinek, hub a virů

Deodorant NASIL s nanostříbrem pro muže i ženy 50ml

Deodorant NASIL s obsahem nano stříbra je určený ke kontrole nadměrného pocení v podpaží. Příčinou nepřijemného zápachu a potu jsou bakterie v podpaží, které deodorant účinně ničí a zabraňuje jejich následné tvorbě.

Z důvodu odlišnosti pH pokožky žen a mužů jsme vytvořili dvě formy deodorantu NASIL s obsahem nanostříbra.

Sprchový gel NASIL s nanostříbrem pro může i ženy 250ml

Sprchový gel NASIL s nanostříbrem zklidňuje a podporuje regeneraci kůže, zároveň chrání pokožku proti bakteriímvirům a houbám, které brání rozvoji kožních lézí. Sprchový gel NASIL účinně léčí citlivou kůži, která je náchylná k podráždění.

Z důvodu odlišnosti pH pokožky žen a mužů jsme vytvořili dvě formy sprchových gelů NASIL.

Šampón NASIL s nanostříbrem pro muže i ženy 200ml

Šampón NASIL obsahující nano stříbro je moderní a efektivně účinný šampón proti lupům, vhodný pro ty, kteří každý den bojují s lupy, svěděním kůže, nadměrným maštěním vlasů a záněty vlasové pokožky. Obsažené nano stříbro navíc ničí bakterie, které způsobují záněty pokožky hlavy.

Z důvodu odlišnosti pH pokožky žen a mužů jsme vytvořili dvě formy šamponu NASIL obsahující nano stříbro.

Produktová řada NASIL obsahuje nanostříbroprevecare, kyselinu boritou čímž získává jedinečné antimikrobiální, antimykotické a protivirové účinky. Naše produkty s nanostříbrem neobsahují nežádoucí prostředky, barviva a parfémy. Ideální pro citlivou pokožku a nevyvolávají žádné alergické reakce. Nanostříbro poskytuje maximální ochranu proti bakteriím, virům a houbám. Jeho účinnost je 99,9 %.

Nanostříbro - léčí všechny stupně popálenin, ekzémy, pupínky, vřídky, plísňové infekce, lupenku, akné, těžkohojící se rány, záněty kůže a další. Ničí bakterie a zároveň urychluje regeneraci kůže a hojení ran. 

Prevecare - antiseptický, dezinfekční prostředek používaný pro hygienické a chirurgické nástroje. Obsahuje hydratační složku a vyživuje pokožku.

Kyselina boritá - přípravek s bakteriostatickými a fungistatickými vlastnostmi. Má dezinfekční účinky, snižuje zánět kůže a otoky. Používá se při ekzémech, popáleninách, odřeninách, povrchových kožních lézi. Potlačuje růst patologických bakterii a hub. Obnovuje správné pH pokožky.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.