Sportovní ponožky Cyklo-therm obsahující nano stříbro - černé

 
Novinka Efekt lupa
 

Pohodlné ponožky na kolo či každodenní nošení. 

- vlákno Thermo-Cool rychle odvádí pot a udržuje Vaše nohy v suchu
- pánské či dámské hladké ponožky
- převěšený lem 
- nízké kotníkové provedení

Dostupnost Zvolte variantu Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné
Varianta
98 Kč 98 Kč 98 Kč 98 Kč
Kategorie Sportovní ponožky
 

Sportovní termo ponožky s aktivními ionty stříbra - antibakteriální (ionty stříbra brání růstu bakterií a hub, redukují zápach)

Složení: 10% bavlna, 75% Thermo-Cool, 10% polypropylen (SILTEX), 5% Elastan

Ponožky s vláknem SILTEX®

Progresivně antibakteriálně upravené polypropylenové vlákno Prolen ® Siltex účinně inhibuje růst hub, bakterií a plísní. Tímto způsobem snižuje nepříjemné pachy, udržuje biologickou rovnováhu pokožky a hygienickou svěžest výrobku během celého dne. Vlákno je pro člověka a životní prostředí neškodné.

Vlákno Prolen ® Siltex bylo speciálně vytvořeno pro ponožky, výplňový materiál pro bot, lůžkoviny a taková použití, která vyžadují splnění vysokých hygienických norem.

Vzhledem k tomu, že antimikrobiální látky se aplikují přímo na jádro příze, a nikoli k jeho povrchu, nesnižuje se účinnost při praní a antimikrobiální látky zůstávají stále ve vláknu.

Prolen ® Siltex je speciální příze upravená antimikrobiálními látkami na bázi biogenních iontů stříbra, které inhibují růst hub, bakterií a plísní. Antibakteriální účinek stříbra je znám již po mnoho staletí.

Shodu antimikrobiálních vlastností Prolen ® Siltex s technickými požadavky amerického standardu AATCC 100-1998 potvrzuje autorizovaný institut SKTC-119. Antibakteriální aktivita Prolen ® Siltex byla také hodnocena Institutem Francais Textil - Habillement podle normy ISO / CD 20743 - absorpční metodou (2004).

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.