NASIL sprchový gel obsahující nano stříbro pro ženy 250ml

 
 • 1 z 2
 

Sprchový gel NASIL s nanostříbrem zklidňuje a podporuje regeneraci kůže, zároveň chrání pokožku proti bakteriímvirům a houbám, které brání rozvoji kožních lézí. Sprchový gel NASIL účinně léčí citlivou kůži, která je náchylná k podráždění.

Dostupnost Momentálně nedostupné
99 Kč
Kód produktu 008
Kategorie Sprchový gel s nanostříbrem
 

K ČEMU SLOUŽÍ?

Sprchový gel NASIL s nanostříbrem zklidňuje a podporuje regeneraci kůže, zároveň chrání pokožku proti bakteriím, virům a houbám, které brání rozvoji kožních lézí. Každodenní používání sprchového gelu NASIL účinně pomáhá při řešení stávajících bakteriálních, plísňových a virových infekcí. Neobsahuje žádné nežádoucí prostředky - barviva vůně a jiné senzibilizátory.

ÚČINKY SPRCHOVÉHO GELU NASIL S OBSAHEM NANOSTŘÍBRA

Sprchový gel NASIL nevyvolává alergické reakce a nevykazuje žádné dráždivé vlastnosti. Dále snižuje podráždění a svědění kůže a vyznačuje se aktivními zklidňujícími účinky. Vytváří na povrchu kůže neviditelnou vrstvu, která ji chrání proti bakteriím, kvasinkám, plísním a virům.

Sprchový gel NASIL má zklidňující a podpůrny vliv na regeneraci kůže na celém povrchu těla. Nanočástice stříbra obsažené v gelu chrání kůži před bakteriemi, viry, plísněmi a zamezuje vzniku a rozvoji kožních změn a také efektivně napomáhá léčbě již existujících bakteriálních, plísňových a virových infekcí.

Z důvodu odlišnosti pH pokožky žen a mužů jsme vytvořili dvě formy sprchových gelů NASIL:

 • Sprchový gel NASIL obsahující nano stříbro pro muže
 • Sprchový gel NASIL obsahující nano stříbro pro ženy

DOPORUČENÍ

Sprchový gel NASIL s nanostříbrem se používá pro každodenní hygienu a péči o celé tělo. Je vhodný také pro intimní hygienu, při které nedráždí intimní partie a poskytuje účinnou péči.

DÁVKOVÁNÍ

Vhodné pro každodenní hygienu. Pro dosažení nejlepších výsledků se doporučuje nanášet malé množství gelu na houbičku, pak jemně aplikovat krouživými pohyby na vlhkou pokožku a následně důkladně opláchnout vodou.

VLASTNOSTI

 • má antibakteriální účinky
 • zmírňuje záněty kůže
 • udržuje přirozené pH pokožky
 • důkladně čistí pokožku
 • není dráždivý a není senzibilizující
 • upravuje mazové žlázy
 • zanechává pokožku čistou a zdravou
 • brání rozvoji choroby tinea pedis za nehty
 • na kůži vytváří neviditelný ochranný povlak
 • zajišťuje zdraví celého těla

Produktová řada NASIL obsahuje nanostříbroprevecare, kyselinu boritou čímž získává jedinečné antimikrobiální, antimykotické a protivirové účinky. Naše produkty s nanostříbrem neobsahují nežádoucí prostředky, barviva a parfémy. Ideální pro citlivou pokožku a nevyvolávají žádné alergické reakce. Nanostříbro poskytuje maximální ochranu proti bakteriím, virům a houbám. Jeho účinnost je 99,9 %.

Nanostříbro - léčí všechny stupně popálenin, ekzémy, pupínky, vřídky, plísňové infekce, lupenku, akné, těžkohojící se rány, záněty kůže a další. Ničí bakterie a zároveň urychluje regeneraci kůže a hojení ran. 

Prevecare - antiseptický, dezinfekční prostředek používaný pro hygienické a chirurgické nástroje. Obsahuje hydratační složku a vyživuje pokožku.

Kyselina boritá - přípravek s bakteriostatickými a fungistatickými vlastnostmi. Má dezinfekční účinky, snižuje zánět kůže a otoky. Používá se při ekzémech, popáleninách, odřeninách, povrchových kožních lézi. Potlačuje růst patologických bakterii a hub. Obnovuje správné pH pokožky.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.