Zubní pasta Splat Active pro zdravé dásně a zdravý chup 100 ml

 
Novinka Efekt lupa
 

Tato tmavě hnědá, jedinečná a účinná zubní pasta s aktivními výtažky z rostlin šišák bajkalský, bergenia a spirulina má silné hemostatické a protizánětlivé účinky.

Dostupnost Momentálně nedostupné
98 Kč
Kód produktu 175
Kategorie Péče o zuby
 

Vitamíny A a E svými antioxidačními vlastnostmi léčí a podporují hojení měkkých tkání ústní dutiny.

Kalcium glycerofosfát – je jedním z nejúčinnějších zdrojů vápníku - posiluje zubní sklovinu a aktivuje její remineralizaci.

Fluoridové ionty ničí nežádoucí bakterie způsobující tvorbu zubního  kazu.

Zubní pasta s vysoce efektivními výtažky z léčivých rostlin je určena pro prevenci paradentózy. Obsah vápníku přispívá k obnovení a posílení zubní skloviny. Složka sodium monofluorfosfát chrání zuby před zubním kazem. Inovativní systém Sp.White system® bezpečně bělí, pečlivě čistí a leští do vysokého lesku.  Zubní pasta neobsahuje chemická barviva. Tmavá barva zubní pasty je způsobena přirozenou barvou rostlinných extraktů.

Obsahuje fluor  (1000 ppm).

KLINICKY DOKÁZÁNO

 • Protizánětlivý  účinek – 54,2%
 • Hemostatický účinek – 58,2%
 • Čistící účinek - 40,3%.

VLASTNOSTI

 • Aktivní výtažky z rostlin šišák bajkalský, bergenia a spirulina mají silný protizánětlivý účinek.
 • Vitaminy A a E podporují hojení a regeneraci měkkých tkání dutiny ústní.
 • Inovativní systém Sp.White system® pečlivě čistí a leští do vysokého lesku.

FAKTA

Asi 95% dospělé populace má určité příznaky zánětu dásní vedoucí ke vzniku paradentózy - jedna z nejčastějších příčin ztráty zubů. Časné příznaky zánětlivých onemocnění dutiny ústní, které se vyskytují již i u dětí, jsou krvácení z dásní a zápach z úst. Kvalitní čištění zubů a dásní pomáhá  předcházet problémům a onemocnění dutiny ústní.

SPLAT je mezinárodní společnost se sídlem v lotyšské Rize, která je na trhu již 15 let. Každý výrobek vytvořený v laboratořích SPLAT je zaměřen na nejefektivnější řešení problémů v péči o ústní dutinu. Aby byla garantována co nejvyšší efektivita každého výrobku, SPLAT spolupracuje s předními zubními lékaři a odborníky po celém světě. Výsledkem jsou inovativní specializované výrobky, jejichž vysoká účinnost je potvrzena rozsáhlými klinickými studiemi v Rusku, EU a Japonsku.

Bioaktivní a profesionální produkty SPLAT obsahují ve svém složení unikátní a exkluzivní inovační komponenty:

 • 100% přírodní bioaktivní vápník získaný z vaječných skořápek, nanohydroxyapatit - hlavní složku zubní skloviny, mléčný enzymový komplex pro zachování lokální imunity ústní dutiny,
 • karbamid-peroxid v mikrogranulích,
 • biokoncentrát z levandule,
 • perlový extrakt,
 • aktivní uhlí z březového dřeva.

Vysoká účinnost každé z těchto složek zaručuje maximální efektivní a účinnou hygienu dutiny ústní.

Přírodní účinné látky, esenciální oleje a výtažky z léčivých rostlin jsou samozřejmou součástí zubních past, ústních vod a ústních pěn SPLAT.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.