Zubní pasta Splat Aromatherapy pro ochranu a péči o dutinu ústní během spánku 100ml

 
Novinka Efekt lupa
 

Unikátní gelová zubní pasta s esenciálními oleji z palisandru brazilského, bergamotu a levandule má antibakteriální účinky a pomáhá zachovat svěžest ranního dechu.

Dostupnost Momentálně nedostupné
133 Kč
Kód produktu 233
Kategorie Péče o zuby
 

PLNÁ OCHRANA A PÉČE DUTINY ÚSTNÍ BĚHEM SPÁNKU

Komplex přírodních enzymů z ananasu a papáji zabraňuje tvorbě zubního plaku během nočního spánku a pomáhá udržovat čistotu zubní skloviny. Složka Polydon® pomáhá zubům, aby byly dokonale hladké, což zabraňuje ulpívání bakterií na povrchu zubní skloviny.

Tato zubní pasta je nejvhodnější pro použití před spaním. Kombinace esenciálních olejů, které jsou její součástí, nabízí relaxační a antistresový účinek a dlouhodobě chrání před nežádoucími bakteriemi. Extrakt z fialky pečuje o zdraví dásní. Bioaktivní vápník posiluje zubní sklovinu a pomáhá snižovat citlivost zubů.

BEZ FLUORU

AKTIVNÍ SLOŽKY

Bioaktivní vápník, Polydon®, xylitol, papain, bromelin, esenciální olej z palisandru brazilského, extrakt z fialky, esenciální olej z levandule, esenciální olej z bergamotu.

FAKTA

V noci během spánku je zvýšené riziko vzniku zubních onemocnění v důsledku zpomalení slinění. Nežádoucí bakterie, které se reprodukují během 6 - 8 hodin spánku, způsobují zubní plak a ranní zápach z úst. Během dne naše tělo využívá přirozený systém čištění ústní dutiny pomocí slin, ale v noci je funkce tohoto systému zpomalena a nežádoucí bakterie se množí velmi aktivně.

KLINICKY DOKÁZÁNO

 • Čistící účinek - 42,9%
 • Antibakteriální účinek - 41,8%
 • Snížení citlivosti – 46,3%
 • Deodorační účinek  - 41,4%

 

ÚČINEK

 • Esenciální oleje z palisandru brazilského a levandule chrání proti tvorbě zubního plaku během spánku a mají přívětivý účinek na nervový systém.
 • Bioaktivní přírodní vápník posiluje zubní sklovinu a snižuje citlivost zubů.
 • Inovativní systém Sp.White system® pečlivě čistí a leští do vysokého lesku.

SPLAT je mezinárodní společnost se sídlem v lotyšské Rize, která je na trhu již 15 let. Každý výrobek vytvořený v laboratořích SPLAT je zaměřen na nejefektivnější řešení problémů v péči o ústní dutinu. Aby byla garantována co nejvyšší efektivita každého výrobku, SPLAT spolupracuje s předními zubními lékaři a odborníky po celém světě. Výsledkem jsou inovativní specializované výrobky, jejichž vysoká účinnost je potvrzena rozsáhlými klinickými studiemi v Rusku, EU a Japonsku.

Bioaktivní a profesionální produkty SPLAT obsahují ve svém složení unikátní a exkluzivní inovační komponenty:

 • 100% přírodní bioaktivní vápník získaný z vaječných skořápek, nanohydroxyapatit - hlavní složku zubní skloviny, mléčný enzymový komplex pro zachování lokální imunity ústní dutiny,
 • karbamid-peroxid v mikrogranulích,
 • biokoncentrát z levandule,
 • perlový extrakt,
 • aktivní uhlí z březového dřeva.

Vysoká účinnost každé z těchto složek zaručuje maximální efektivní a účinnou hygienu dutiny ústní.

Přírodní účinné látky, esenciální oleje a výtažky z léčivých rostlin jsou samozřejmou součástí zubních past, ústních vod a ústních pěn SPLAT.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.